Prezent dla babci od wnuczki, wnuczka, wnuków

Bycie babcią to wyjątkowy czas i uczucie. Wnuki mogą sprawić, że ich babcia poczuje się wyjątkowo szczęśliwa!

Podarujcie swojej babci piosenkę wraz z życzeniami. Można to zrobić z okazji święta babci, urodzin, imienin lub każdej innej. Słowa piosenki mówią o wielkiej do niej miłości i podziękowaniach za trud i wychowanie.

Prosimy posłuchać. UWAGA! Pod filmem znajduje się link do wykupienia kodu (25 zł). Należy go wpisać w formularzu dodając również pozostałe informacje: Życzenia, imię babci, od kogo prezent. Przed piosenką dogrywamy wybrane życzenia. Wysyłamy dwie wersje. Jedna – życzenia i piosenka, druga z dodanym na końcu wystrzałem szampana i „Sto lat”.

Zamówione piosenki wysyłamy maksymalnie w ciągu jednego dnia. Zwykle po kilku godzinach. Będą to pliki MP3 najwyższej jakości. Wysyłamy je jako załącznik na podany w formularzu adres e-mail. W razie problemów, pytań, prosimy o kontakt.

Piosenka dla babci

Prosimy KLIKNĄĆ TUTAJ i wykupić jednorazowy kod (25 zł), następnie wypełnić formularz zamówienia:

Imię i nazwisko *
Adres Email *
Wykupiony kod *
Prosimy wpisać:
* Imię babci
* Treść życzeń
* Od kogo prezent
* Proszę fakturę (jeśli mamy przesłać) *

 

ŻYCZENIA DLA BABCI

Babciu kochana, tak wiele uśmiechu nam dałaś, na spacery z nami chodziłaś, kiedy byliśmy tacy mali. Do snu nuciłaś piosenki, byłaś zawsze blisko nas, więc podziękować Ci, Babciu za to wszystko tą piosenką chcemy. Żyj nam długo i w spokoju, uśmiechaj się, bo twój uśmiech jest dla nas najważniejszy i to, że bardzo cię kochamy!

Usiądź Babciu, przy nas blisko. Zaraz opowiemy wszystko. Nie spaliśmy całą noc, chcemy ci podarować prezentów moc. Na kanapie usiedliśmy, coś takiego wymyśliliśmy: Z lodu broszkę darujemy i korale i śniegowe, każdy cztery cale. Dziesięć śnieżnych czapek w kratkę i słodziutką czekoladkę. Jak nie będzie ci smakować, to nas możesz poczęstować!

Moja Babciunia najlepsza jest na tym świecie, a Wy na pewno o tym wiecie. Ja Babcię kocham, mocno ściskam za szyję, niech mi będzie zdrowa i sto lat żyje!

Dziś mojej ukochanej babci życzenia piękne złożę, w wiązankę kolorowych kwiatów serduszko moje włożę i wiem, że ona bardzo będzie się cieszyć, bo zobaczy, że do niej śpieszę. Moja babunia jedyna, najlepsza jest na świecie, wszystkim wam powiem, bo wy tego nie wiecie. Ja moją babcię kocham, ściskam mocno za szyję, niech będzie mi zdrowa i sto lat żyje!

Bobciu moja, za to, że codziennie jesteś ze mną, za twą troskę i cierpliwość Tobie kochana Babciu dziś dziękuję. Za ciepło, którego nie czuję w żadnej innej osobie. Za twą miłość i opiekę Dziś dziękuję Bogu Babciu Tobie! Jesteś dla mnie miłości i ciepła rodzinnym fundamentem. Jesteś Babcią najwspanialsza, i tylko moją!