Prezent dla męża od żony

Żona szuka dla męża oryginalnego prezentu na różne okazje. Mogą to być urodziny, imieniny, lub po prostu chcąc mu zrobić miłą niespodziankę, która będzie dowodem przywiązania i nieustającej miłości.

To co proponujemy jest rozwiązaniem idealnym. Żono… Podaruj swojemu mężowi piosenkę, w której usłyszy dodane przez Ciebie, czytane przez lektora życzenia. Piosenka mówi w treści słów o wielkiej, niekończącej się miłości, o uczuciach, które was łączą. Zrobisz miłą i nietuzinkową niespodziankę. Piosenkę można odtwarzać w domu, na imprezie, na portalach społecznościowych.

Prosimy posłuchać i zamówić. UWAGA! Pod filmem znajduję się link do wykupienia kodu (25 zł). Należy go wpisać w formularzu dodając również pozostałe informacje: Życzenia, imię męża, od kogo prezent. Przed piosenką dogrywamy te życzenia. Wysyłamy dwie wersje. Jedna – życzenia i piosenka, druga z dodanym na końcu wystrzałem szampana i „Sto lat”.

Zamówione piosenki wysyłamy maksymalnie w ciągu jednego dnia. Zwykle po kilku godzinach. Będą to pliki MP3 najwyższej jakości. Wysyłamy je jako załącznik na podany w formularzu adres e-mail. W razie problemów, pytań, prosimy o kontakt.

Prosimy KLIKNĄĆ TUTAJ i wykupić jednorazowy kod (25 zł), następnie wypełnić formularz zamówienia:

Imię i nazwisko *
Adres Email *
Wykupiony kod *
Prosimy wpisać:
* Imię męża
* Treść życzeń
* Od kogo prezent
* Proszę fakturę (jeśli mamy przesłać) *

 

Nasze autorskie, poetyckie życzenia od żony dla męża

 

Tuż obok mnie, może tylko o pół sekundy biegu światła, istniejesz i umiałam Ciebie dostrzec! Czy Ty też, w każdej sekundzie życia, walczysz o moje serce? Wiem, że tak – bo zamykając oczy, czuję dotyk Niebieskiego Anioła. Piękne to, kiedy czuję Ciebie na wyciągnięcie myśli.

Nigdy nie rozstanę się z Tobą. Jeśli po drodze zaniedbam nawet myśli o Tobie, to moja miłość nie będzie się liczyć. Nie będę nigdy prosiła o wybaczenie, bo nigdy Cię nie skrzywdzę

Uwikłana w dni powszednie czasem zapominam, że czekasz, że myślisz o mnie… Rozwinę nić Ariadny z kłębka twych dobrych myśli, wtedy otworzą się wszystkie wyjścia z labiryntu tęsknoty.